Uživatelské jméno: Heslo:
Baner

Dukovanské okruhy 2020

Termín: 18.7.2020

Otevřené Mistrovství kraje Vysočina v silničním závodě jednotlivců

V okolí Jaderné elektrárny Dukovany se i letos v červenci uskuteční silniční cyklistický závod, který každoročně přiláká početné startovní pole všech výkonnostních kategorií včetně mládeže, hobby jezdců, ale také elitních profesionálů.
Chceme závodníkům nabídnout opět zajímavou trať na okruhu v okolí Jaderné elektrárny. Okruh je zvlněný až kopcovitý, nechybí lesní pasáže, ani otevřená místa na větru. Celý okruh vede po kvalitních silnicích. V průběhu závodu mohou závodníci spatřit dominantu jaderné elektrárny ze všech jejich stran. Současně je trať provede zajímavými místy v okolí Dalešické přehrady a řeky Jihlavy. Před cílem na závodníky čeká krátké stoupání, které udělá závěr závodu atraktivnější.
Závod bude i letos zařazen do prestižní série RoadCup, do které je zařazena trať o délce 110 km (tři okruhy) a je vypsána pro všechny věkové kategorie hooby. Hobby závodníci však mají stále možnost startovat i v lehčí variantě na 74 km (2 okruhy) v kategorii open. Tento rok se vracíme k původnímu rozdělení kategorií, tak jak se nám osvědčilo v předchozích ročnících.
Závod je opět vypsán i jako Mistrovství Kraje Vysočina pro všechny věkové kategorie startující na dlouhém okruhu (muži musí absolvovat hlavní závod na 153 km).
Na nejlepší v hlavním závodu čekají zajímavé finanční ceny. Pro mládež a hobby kategorie budou připraveny věcné ceny. Pro nejlepší v kraji medaile a diplomy.
Hlavním partnerem závodu je Jaderná elektrárna Dukovany, která podporuje tento tradiční závod od jeho počátku v roce 1995. Poděkování patří i menším partnerů, kteří každoročně věnují pěkné věcné ceny.
Přihlásit se můžete prostřednictvím webového formuláře zde (karta přihláška). Novinkou je možnost zaplatit startovné předem na účet. Větší týmy mohou zaslat souhrnou přihlášku i na email silnice(zavináč)vysocinacycling.cz.

Dukovanské okruhy 2020

Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení PDF. Soubor lze stáhnout na tomto odkazu Dukovanske_okruhy_2020.pdf

Dlouhý okruh

Dlouhý okruh Dlouhý okruh - profil

Krátký okruh

Krátký okruh Krátký okruh - profil

Vyplňte prosím registrační údaje. Pole označená * jsou povinná.

Pro kontrolu bude kopie Vaší přihlášky zaslána i na Váš email.

 


Poslední ročníky

Ročník 2015:
Přihlášení závodníci: DukovanskeOkruhy2015-prihlasky.pdf
Startovní listina: DukovanskeOkruhy2015-startovka.pdf
Výsledky: DukovanskeOkruhy2015-vysledky.pdf
Článek: David Dvorský vítězem Dukovanských okruhů
Ročník 2016:
Přihlášení závodníci: RegistraceDO2016.pdf
Startovní listina: PrezenceDO2016.pdf
Výsledky: VysledkyDO2016.pdf
Článek: Sparťan Jonáš Vojtěch vítězem Dukovanských okruhů 2016

Muži U23 a Elite (1998 a starší) - Hlavní závod

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
122VáclavNežerka1986Topforex - Lapierre Pro Cycling Team04:00:15
217TomášSchühler1994AC SPARTA PRAHA04:00:2100:00:06
314JonášVojtěch1989AC SPARTA PRAHA04:02:2300:02:08
421ŠtěpánSchubert1998ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04:02:2300:02:08
53LukášKunt1997TJ Favorit Brno04:02:2300:02:08
69JanUrbášek1994TJ Favorit Brno04:04:0000:03:45
716JiříSvoboda1992AC SPARTA PRAHA04:07:4300:07:28
819TomášBakus1998ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04:07:4600:07:31
915PetrMalán1995AC SPARTA PRAHA04:07:4600:07:31
1024JiříKřivánek1985Ethic Sport04:07:4600:07:31
115PetrTrachtulec1998TJ Favorit Brno04:07:4600:07:31
1218MatějŠtibingr1997SKC Tufo Prostějov04:07:4600:07:31
137DominikDrdek1998TJ Favorit Brno04:07:4600:07:31
1412JaromírPytel1975Sk Bagbike04:07:4600:07:31
154MichalKučera1998TJ Favorit Brno04:07:5400:07:39
166AdamCihlář1998TJ Favorit Brno04:07:5400:07:39
172AdamSekanina1995TJ Favorit Brno04:07:5700:07:42
188TomášZechmeister1993TJ Favorit Brno04:07:5700:07:42
1910JanHirt1991CCC04:07:5700:07:42
2011MilanHolub1982SK BAGBIKE04:25:1800:25:03
211JakubFilip1994MADETA FITNESS/HAIBIKE04:25:1800:25:03

Muži hobby 110 (1998 a starší) - 3x dlouhý okruh - 110 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1190ŠimonMatějů1994CT WEBER02:50:01
2195DanielBrabec1984Bike Invest02:53:5100:03:50
3191OldřichNovotný1991CT WEBER02:53:5100:03:50
4180LiborMeišner1987CYCLING BRNO02:53:5100:03:50
5181MichalHorák1985CYCLING BRNO02:53:5100:03:50
6178BedřichPrůcha1973Cykloservex-Duratec02:53:5100:03:50
7182DominikChlupáč1993Rafkarna IDEA Cycling Team02:53:5100:03:50
8192MartinBeneš1973CT WEBER02:53:5100:03:50
9194PetrHolan1988CT WEBER02:54:0700:04:06
10188TomášRess1977SportRaces-Isaac Team02:56:2600:06:25
11193PetrZikmund1983CT WEBER02:57:3300:07:32
12187JanStropek1978Žebětín02:57:5800:07:57
13174DavidPlundrák1988BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY02:59:1700:09:16
14175MichalJochmann1997Diablo Sport Český Krumlov03:00:2500:10:24
15185Jaroslav Holík 1993Veloservis Team03:00:5800:10:57
16198PavelZháňal1988TJ Spartak Třebíč03:00:5800:10:57
17199JanBartošek1979SPORTCOMPLEX Břeclav03:00:5800:10:57
18200LukášPetr1980Triexpert03:10:0600:20:05
19173JanHejl1975Ivančice03:10:4800:20:47
20177PetrSkořepa1995Rafkarna IDEA Cycling Team03:10:4800:20:47
21197MichalRotter1971SKP Duha Lanškroun03:10:4800:20:47
22186KarelNekut1980Veloservis Team03:15:4000:25:39
23196TomášForman1988Moravské Budějovice03:15:4000:25:39
24189MichalBěhounek1967Veloservis Team03:15:4900:25:48
25176MartinMan1991TJ Spartak Třebíč 03:31:0800:41:07
26172MartinKonvalina1981Jihlava03:41:3000:51:29

Muži hobby 19 (1973 - 1998) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1271LukášTomášek1988BH Racing Team02:05:56
2217MichalKoubík1980Cyklo Kučera Elite Team02:06:0900:00:13
3232KryštofBlažek1998Vysočina Cycling02:07:3400:01:38
4216JiříMikulášek1976Cyklo Kučera02:07:3400:01:38
5231ZdeněkGold1987Superior MTB Team02:07:3400:01:38
6272PetrJeřábek1993Velká Bíteš02:07:3400:01:38
7225PavelHrůza1983Racers02:07:3400:01:38
8230JanHloušek1984Atrex-Bassta02:07:3700:01:41
9238JiříŠuta1989Atrex-Bassta02:07:3700:01:41
10229JanValný1996Hvozdec02:07:4100:01:45
11240JakubHolec1991BH Racing Team02:10:5700:05:01
12220IvoKoblasa1993Černá Hora02:11:3200:05:36
13215MichalKotačka1974Třebíč02:12:1200:06:16
14212MichalKozák1987Sport-Racing-Bike02:14:2000:08:24
15228MartinŠicha1981Brno02:15:0200:09:06
16226AdamKohoutek1993Všechovice02:15:0200:09:06
17236ZdeněkKundera1989Velká Bíteš02:15:0700:09:11
18213OtakarKošťál1973Cyklokučera Elite Team02:20:3800:14:42
19218VítGrabovský1989RSFK02:20:4000:14:44
20235TomášVeverka1978FBS VELO02:20:4500:14:49
21237PavelČadil1980SK Bag Bike Ostrava02:24:2600:18:30
22234KamilPoul1975Trstěnice02:25:5700:20:01
23221JakubHrabovský1990Ivančice02:30:5000:24:54
24233TomášDoležal1997Troubsko 02:36:0500:30:09
25214MartinKroužek1978Jamolice03:09:4601:03:50

Muži hobby 45 (1958 - 1972) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1250JaroslavHalík1971Veloservis Team02:05:57
2246StanislavProkeš1968Prokesteam02:06:0000:00:03
3242ZdeněkBrabec1968Open Cycling Academy02:07:3400:01:37
4241PetrLohniský1971Hrotovice02:07:3700:01:40
5251LeošDvořák1971Znojmo02:11:3200:05:35
6244MartinKřivák1966Radostice02:15:0700:09:10
7245KarelMolák1971Cyklo Kučera ETT02:17:5200:11:55
8247MilanŠipl1970CP Ivančice02:31:3500:25:38
9252RadomírDoležal1967Cdol02:44:3800:38:41

Muži hobby 60 (1957 a starší) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1262JaromírTomek1952REVITBUILD MTB Team02:17:53
2263AloisKrčál1957Kralice nad Oslavou02:28:4200:10:49
3261AloisBulín1956CKK Znojmo02:28:4200:10:49

Ženy (1998 a starší) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1161VeronikaMrkvicová1983ROSO02:20:38
2162MiladaBrabcová1975TJ Spartak Třebíč02:40:4200:20:04

Junioři (1999 - 2000) - 3x dlouhý okruh - 110 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1135DanielRybín1999MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ02:49:45
2142DavidHonzák1999ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
3137MatějSyrovátka1999Cycling Academy Tábor02:53:5100:04:06
4139JanBurgstaller1999ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
5145JanHauf1999SKP DUHA Lanškroun02:53:5100:04:06
6140AdamDoležal2000ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
7133RichardHabermann1999TJ Kovo Praha02:53:5100:04:06
8138KarelArlt2000ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:54:1800:04:33
9143MichalRotter2000SKP DUHA Lanškroun02:55:0700:05:22
10146DavidAndrle2000Elkov Junior03:10:2500:20:40
11131JanŠmída1999Drahanský sport team03:10:3400:20:49
12144DanielMichal2000SKP DUHA Lanškroun03:10:4800:21:03
13136TomášKříž2000TJ Spartak Třebíč03:20:5500:31:10
14134FilipSapík1999Brno03:26:5600:37:11

Juniorky (1999 - 2000) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1151KamilaJanů2000KH tour-BH bikes team02:15:02
2154MarkétaHájková2000SKP DUHA Lanškroun02:15:02

Kadeti (2001 - 2002) - 2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1112AlešHrdlička2002MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ02:07:28
2116JakubMichal2001TJ Favorit Brno02:07:3400:00:06
3115JanKubíček2001TJ Favorit Brno02:07:3700:00:09
4119KarelCamrda2001ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:15:1900:07:51
5113OtakarKošťál2001Cyklokučera Elite Team02:18:1700:10:49
6118DominikMolák2002Vysočina Cycling02:18:3200:11:04
7117PetrVavruša2002TJ Favorit Brno02:35:0000:27:32

Kadetky (2001 - 2002) - 1x dlouhý okruh - 37 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
1104TerezaObořilová2002Drahanský sport team01:09:58
2103KristýnaBurlová2002Dukla Praha01:10:0100:00:03
3101SabinaDžerengová2002Dukla Praha01:11:3900:01:41
4102KláraDotzaerová2001Dukla Praha01:15:3000:05:32
5107AnnaJaborníková2002SPORTCOMPLEX Břeclav01:15:3100:05:33
6105AnetaFritzová2002Drahanský sport team01:15:3800:05:40
7108EliškaKomendová2001Cyklo Kučera Elite Team01:19:5100:09:53
8106VeronikaJaborníková2001SPORTCOMPLEX Břeclav01:24:1300:14:15

Starší žáci (2003 - 2004) - 1x dlouhý okruh - 37 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
173MartinČepek2003Dukla Praha01:05:45
271FilipČerný2003Dukla Praha01:05:45
390JanVondráček2003CK Příbram - Fany GASTRO01:05:45
487DanielMráz2004TJ Uničov01:05:45
572MilanKadlec2004Dukla Praha01:08:0700:02:22
689ŠtěpánŠiroký2003Vysočina Cycling01:09:1200:03:27
775MarekJelínek2003Cyklo Kučera Elite Team01:09:5600:04:11
888MirekMüller2004MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ01:09:5700:04:12
991JosefOtta2003CK Příbram - Fany GASTRO01:15:3500:09:50
1082MichalMorávek2006TJ Favorit Brno01:16:3200:10:47
1186ŠimonVaníček2004SPORTCOMPLEX Břeclav01:21:3100:15:46
1278RadimŽbánek2004TJ Favorit Brno01:25:5700:20:12
1380MatějHytych2004TJ Favorit Brno01:29:5300:24:08
1476JakubMalášek2004TJ Favorit Brno01:31:1000:25:25
1579TomášBauer2004TJ Favorit Brno01:33:0500:27:20
1681JakubJaníček2004TJ Favorit Brno01:33:0500:27:20
1774MatějLohniský2003Hrotovice01:47:0600:41:21

Starší žákyně (2003 - 2004) - 2x krátký okruh - 14 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
161KamilaOpálková2003SKP DUHA Lanškroun00:28:45
263KláraStaňková2004Cyklokučera Elite Team00:29:2400:00:39
364AnnaSmutná2004Drahanský sport team00:30:0400:01:19
465BarboraNěmcová2004SPORTCOMPLEX Břeclav00:30:0400:01:19

Mladší žáci (2005 - 2006) - 2x krátký okruh - 14 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
112MatějPiták2007KAH SPORT VRCHLABÍ00:29:06
242DavidKarásek2005TJ Favorit Brno00:30:3000:01:24
346JanMorávek2006TJ Favorit Brno00:33:1200:04:06
448ViktorMinařík2005SPORTCOMPLEX Břeclav00:33:4600:04:40
545KristiánVavro2006TJ Favorit Brno00:34:2800:05:22

Mladší žákyně (2005 - 2006) - 1x krátký okruh - 7 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
131KarolínaČerná2006Dukla Praha00:14:53
233HanaČerná2005Drahanský sport team00:15:0100:00:08
335VeronikaJadrná2006SPORTCOMPLEX Břeclav00:15:1300:00:20
434AdélaHermanová2005SPORTCOMPLEX Břeclav00:15:3400:00:41
532EmílieRyšavá2005Drahanský sport team00:17:3400:02:41

Děti do 10 let (2007 - 2010) - 1x krátký okruh - 7 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkTýmČasZtráta
120DominikJust2007TJ Favorit Brno00:15:25
219Matyᚊarapatka2007TJ Favorit Brno00:17:2900:02:04
318JaroslavHubáček2008TJ Favorit Brno00:18:3900:03:14
414ŠtěpánDobrovolný2009TJ Favorit Brno00:19:0800:03:43
521Robin Kotačka2008Třebíč00:19:2300:03:58
622BeátaHermanová2007SPORTCOMPLEX Břeclav00:21:0200:05:37
716MatyášBranč2008TJ Favorit Brno00:21:3100:06:06
813AdélaPitáková2007KAH SPORT VRCHLABÍ00:23:5100:08:26
923MartinMichal2010Rouchovany00:25:4700:10:22


Hlavní závod

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
122VáclavNežerka1986Muži U23 a Elite (1998 a starší)Topforex - Lapierre Pro Cycling Team04:00:15
217TomášSchühler1994Muži U23 a Elite (1998 a starší)AC SPARTA PRAHA04:00:2100:00:06
314JonášVojtěch1989Muži U23 a Elite (1998 a starší)AC SPARTA PRAHA04:02:2300:02:08
421ŠtěpánSchubert1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04:02:2300:02:08
53LukášKunt1997Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:02:2300:02:08
69JanUrbášek1994Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:04:0000:03:45
716JiříSvoboda1992Muži U23 a Elite (1998 a starší)AC SPARTA PRAHA04:07:4300:07:28
819TomášBakus1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR04:07:4600:07:31
915PetrMalán1995Muži U23 a Elite (1998 a starší)AC SPARTA PRAHA04:07:4600:07:31
1024JiříKřivánek1985Muži U23 a Elite (1998 a starší)Ethic Sport04:07:4600:07:31
115PetrTrachtulec1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:4600:07:31
1218MatějŠtibingr1997Muži U23 a Elite (1998 a starší)SKC Tufo Prostějov04:07:4600:07:31
137DominikDrdek1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:4600:07:31
1412JaromírPytel1975Muži U23 a Elite (1998 a starší)Sk Bagbike04:07:4600:07:31
154MichalKučera1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:5400:07:39
166AdamCihlář1998Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:5400:07:39
172AdamSekanina1995Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:5700:07:42
188TomášZechmeister1993Muži U23 a Elite (1998 a starší)TJ Favorit Brno04:07:5700:07:42
1910JanHirt1991Muži U23 a Elite (1998 a starší)CCC04:07:5700:07:42
2011MilanHolub1982Muži U23 a Elite (1998 a starší)SK BAGBIKE04:25:1800:25:03
211JakubFilip1994Muži U23 a Elite (1998 a starší)MADETA FITNESS/HAIBIKE04:25:1800:25:03

3x dlouhý okruh - 110 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
1135DanielRybín1999Junioři (1999 - 2000)MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ02:49:45
2190ŠimonMatějů1994Muži hobby 110 (1998 a starší)CT WEBER02:50:0100:00:16
3142DavidHonzák1999Junioři (1999 - 2000)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
4137MatějSyrovátka1999Junioři (1999 - 2000)Cycling Academy Tábor02:53:5100:04:06
5195DanielBrabec1984Muži hobby 110 (1998 a starší)Bike Invest02:53:5100:04:06
6191OldřichNovotný1991Muži hobby 110 (1998 a starší)CT WEBER02:53:5100:04:06
7139JanBurgstaller1999Junioři (1999 - 2000)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
8180LiborMeišner1987Muži hobby 110 (1998 a starší)CYCLING BRNO02:53:5100:04:06
9181MichalHorák1985Muži hobby 110 (1998 a starší)CYCLING BRNO02:53:5100:04:06
10145JanHauf1999Junioři (1999 - 2000)SKP DUHA Lanškroun02:53:5100:04:06
11178BedřichPrůcha1973Muži hobby 110 (1998 a starší)Cykloservex-Duratec02:53:5100:04:06
12140AdamDoležal2000Junioři (1999 - 2000)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:53:5100:04:06
13133RichardHabermann1999Junioři (1999 - 2000)TJ Kovo Praha02:53:5100:04:06
14182DominikChlupáč1993Muži hobby 110 (1998 a starší)Rafkarna IDEA Cycling Team02:53:5100:04:06
15192MartinBeneš1973Muži hobby 110 (1998 a starší)CT WEBER02:53:5100:04:06
16194PetrHolan1988Muži hobby 110 (1998 a starší)CT WEBER02:54:0700:04:22
17138KarelArlt2000Junioři (1999 - 2000)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:54:1800:04:33
18143MichalRotter2000Junioři (1999 - 2000)SKP DUHA Lanškroun02:55:0700:05:22
19188TomášRess1977Muži hobby 110 (1998 a starší)SportRaces-Isaac Team02:56:2600:06:41
20193PetrZikmund1983Muži hobby 110 (1998 a starší)CT WEBER02:57:3300:07:48
21187JanStropek1978Muži hobby 110 (1998 a starší)Žebětín02:57:5800:08:13
22174DavidPlundrák1988Muži hobby 110 (1998 a starší)BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY02:59:1700:09:32
23175MichalJochmann1997Muži hobby 110 (1998 a starší)Diablo Sport Český Krumlov03:00:2500:10:40
24185Jaroslav Holík 1993Muži hobby 110 (1998 a starší)Veloservis Team03:00:5800:11:13
25198PavelZháňal1988Muži hobby 110 (1998 a starší)TJ Spartak Třebíč03:00:5800:11:13
26199JanBartošek1979Muži hobby 110 (1998 a starší)SPORTCOMPLEX Břeclav03:00:5800:11:13
27200LukášPetr1980Muži hobby 110 (1998 a starší)Triexpert03:10:0600:20:21
28146DavidAndrle2000Junioři (1999 - 2000)Elkov Junior03:10:2500:20:40
29131JanŠmída1999Junioři (1999 - 2000)Drahanský sport team03:10:3400:20:49
30173JanHejl1975Muži hobby 110 (1998 a starší)Ivančice03:10:4800:21:03
31177PetrSkořepa1995Muži hobby 110 (1998 a starší)Rafkarna IDEA Cycling Team03:10:4800:21:03
32197MichalRotter1971Muži hobby 110 (1998 a starší)SKP Duha Lanškroun03:10:4800:21:03
33144DanielMichal2000Junioři (1999 - 2000)SKP DUHA Lanškroun03:10:4800:21:03
34186KarelNekut1980Muži hobby 110 (1998 a starší)Veloservis Team03:15:4000:25:55
35196TomášForman1988Muži hobby 110 (1998 a starší)Moravské Budějovice03:15:4000:25:55
36189MichalBěhounek1967Muži hobby 110 (1998 a starší)Veloservis Team03:15:4900:26:04
37136TomášKříž2000Junioři (1999 - 2000)TJ Spartak Třebíč03:20:5500:31:10
38134FilipSapík1999Junioři (1999 - 2000)Brno03:26:5600:37:11
39176MartinMan1991Muži hobby 110 (1998 a starší)TJ Spartak Třebíč 03:31:0800:41:23
40172MartinKonvalina1981Muži hobby 110 (1998 a starší)Jihlava03:41:3000:51:45

2x dlouhý okruh - 74 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
1271LukášTomášek1988Muži hobby 19 (1973 - 1998)BH Racing Team02:05:56
2250JaroslavHalík1971Muži hobby 45 (1958 - 1972)Veloservis Team02:05:5700:00:01
3246StanislavProkeš1968Muži hobby 45 (1958 - 1972)Prokesteam02:06:0000:00:04
4217MichalKoubík1980Muži hobby 19 (1973 - 1998)Cyklo Kučera Elite Team02:06:0900:00:13
5112AlešHrdlička2002Kadeti (2001 - 2002)MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ02:07:2800:01:32
6232KryštofBlažek1998Muži hobby 19 (1973 - 1998)Vysočina Cycling02:07:3400:01:38
7216JiříMikulášek1976Muži hobby 19 (1973 - 1998)Cyklo Kučera02:07:3400:01:38
8242ZdeněkBrabec1968Muži hobby 45 (1958 - 1972)Open Cycling Academy02:07:3400:01:38
9231ZdeněkGold1987Muži hobby 19 (1973 - 1998)Superior MTB Team02:07:3400:01:38
10116JakubMichal2001Kadeti (2001 - 2002)TJ Favorit Brno02:07:3400:01:38
11272PetrJeřábek1993Muži hobby 19 (1973 - 1998)Velká Bíteš02:07:3400:01:38
12225PavelHrůza1983Muži hobby 19 (1973 - 1998)Racers02:07:3400:01:38
13241PetrLohniský1971Muži hobby 45 (1958 - 1972)Hrotovice02:07:3700:01:41
14230JanHloušek1984Muži hobby 19 (1973 - 1998)Atrex-Bassta02:07:3700:01:41
15238JiříŠuta1989Muži hobby 19 (1973 - 1998)Atrex-Bassta02:07:3700:01:41
16115JanKubíček2001Kadeti (2001 - 2002)TJ Favorit Brno02:07:3700:01:41
17229JanValný1996Muži hobby 19 (1973 - 1998)Hvozdec02:07:4100:01:45
18240JakubHolec1991Muži hobby 19 (1973 - 1998)BH Racing Team02:10:5700:05:01
19220IvoKoblasa1993Muži hobby 19 (1973 - 1998)Černá Hora02:11:3200:05:36
20251LeošDvořák1971Muži hobby 45 (1958 - 1972)Znojmo02:11:3200:05:36
21215MichalKotačka1974Muži hobby 19 (1973 - 1998)Třebíč02:12:1200:06:16
22212MichalKozák1987Muži hobby 19 (1973 - 1998)Sport-Racing-Bike02:14:2000:08:24
23228MartinŠicha1981Muži hobby 19 (1973 - 1998)Brno02:15:0200:09:06
24226AdamKohoutek1993Muži hobby 19 (1973 - 1998)Všechovice02:15:0200:09:06
25151KamilaJanů2000Juniorky (1999 - 2000)KH tour-BH bikes team02:15:0200:09:06
26154MarkétaHájková2000Juniorky (1999 - 2000)SKP DUHA Lanškroun02:15:0200:09:06
27244MartinKřivák1966Muži hobby 45 (1958 - 1972)Radostice02:15:0700:09:11
28236ZdeněkKundera1989Muži hobby 19 (1973 - 1998)Velká Bíteš02:15:0700:09:11
29119KarelCamrda2001Kadeti (2001 - 2002)ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR02:15:1900:09:23
30245KarelMolák1971Muži hobby 45 (1958 - 1972)Cyklo Kučera ETT02:17:5200:11:56
31262JaromírTomek1952Muži hobby 60 (1957 a starší)REVITBUILD MTB Team02:17:5300:11:57
32113OtakarKošťál2001Kadeti (2001 - 2002)Cyklokučera Elite Team02:18:1700:12:21
33118DominikMolák2002Kadeti (2001 - 2002)Vysočina Cycling02:18:3200:12:36
34161VeronikaMrkvicová1983Ženy (1998 a starší)ROSO02:20:3800:14:42
35213OtakarKošťál1973Muži hobby 19 (1973 - 1998)Cyklokučera Elite Team02:20:3800:14:42
36218VítGrabovský1989Muži hobby 19 (1973 - 1998)RSFK02:20:4000:14:44
37235TomášVeverka1978Muži hobby 19 (1973 - 1998)FBS VELO02:20:4500:14:49
38237PavelČadil1980Muži hobby 19 (1973 - 1998)SK Bag Bike Ostrava02:24:2600:18:30
39234KamilPoul1975Muži hobby 19 (1973 - 1998)Trstěnice02:25:5700:20:01
40263AloisKrčál1957Muži hobby 60 (1957 a starší)Kralice nad Oslavou02:28:4200:22:46
41261AloisBulín1956Muži hobby 60 (1957 a starší)CKK Znojmo02:28:4200:22:46
42221JakubHrabovský1990Muži hobby 19 (1973 - 1998)Ivančice02:30:5000:24:54
43247MilanŠipl1970Muži hobby 45 (1958 - 1972)CP Ivančice02:31:3500:25:39
44117PetrVavruša2002Kadeti (2001 - 2002)TJ Favorit Brno02:35:0000:29:04
45233TomášDoležal1997Muži hobby 19 (1973 - 1998)Troubsko 02:36:0500:30:09
46162MiladaBrabcová1975Ženy (1998 a starší)TJ Spartak Třebíč02:40:4200:34:46
47252RadomírDoležal1967Muži hobby 45 (1958 - 1972)Cdol02:44:3800:38:42
48214MartinKroužek1978Muži hobby 19 (1973 - 1998)Jamolice03:09:4601:03:50

1x dlouhý okruh - 37 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
173MartinČepek2003Starší žáci (2003 - 2004)Dukla Praha01:05:45
271FilipČerný2003Starší žáci (2003 - 2004)Dukla Praha01:05:45
390JanVondráček2003Starší žáci (2003 - 2004)CK Příbram - Fany GASTRO01:05:45
487DanielMráz2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Uničov01:05:45
572MilanKadlec2004Starší žáci (2003 - 2004)Dukla Praha01:08:0700:02:22
689ŠtěpánŠiroký2003Starší žáci (2003 - 2004)Vysočina Cycling01:09:1200:03:27
775MarekJelínek2003Starší žáci (2003 - 2004)Cyklo Kučera Elite Team01:09:5600:04:11
888MirekMüller2004Starší žáci (2003 - 2004)MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ01:09:5700:04:12
9104TerezaObořilová2002Kadetky (2001 - 2002)Drahanský sport team01:09:5800:04:13
10103KristýnaBurlová2002Kadetky (2001 - 2002)Dukla Praha01:10:0100:04:16
11101SabinaDžerengová2002Kadetky (2001 - 2002)Dukla Praha01:11:3900:05:54
12102KláraDotzaerová2001Kadetky (2001 - 2002)Dukla Praha01:15:3000:09:45
13107AnnaJaborníková2002Kadetky (2001 - 2002)SPORTCOMPLEX Břeclav01:15:3100:09:46
1491JosefOtta2003Starší žáci (2003 - 2004)CK Příbram - Fany GASTRO01:15:3500:09:50
15105AnetaFritzová2002Kadetky (2001 - 2002)Drahanský sport team01:15:3800:09:53
1682MichalMorávek2006Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:16:3200:10:47
17108EliškaKomendová2001Kadetky (2001 - 2002)Cyklo Kučera Elite Team01:19:5100:14:06
1886ŠimonVaníček2004Starší žáci (2003 - 2004)SPORTCOMPLEX Břeclav01:21:3100:15:46
19106VeronikaJaborníková2001Kadetky (2001 - 2002)SPORTCOMPLEX Břeclav01:24:1300:18:28
2078RadimŽbánek2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:25:5700:20:12
2180MatějHytych2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:29:5300:24:08
2276JakubMalášek2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:31:1000:25:25
2379TomášBauer2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:33:0500:27:20
2481JakubJaníček2004Starší žáci (2003 - 2004)TJ Favorit Brno01:33:0500:27:20
2574MatějLohniský2003Starší žáci (2003 - 2004)Hrotovice01:47:0600:41:21

2x krátký okruh - 14 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
161KamilaOpálková2003Starší žákyně (2003 - 2004)SKP DUHA Lanškroun00:28:45
212MatějPiták2007Mladší žáci (2005 - 2006)KAH SPORT VRCHLABÍ00:29:0600:00:21
363KláraStaňková2004Starší žákyně (2003 - 2004)Cyklokučera Elite Team00:29:2400:00:39
464AnnaSmutná2004Starší žákyně (2003 - 2004)Drahanský sport team00:30:0400:01:19
565BarboraNěmcová2004Starší žákyně (2003 - 2004)SPORTCOMPLEX Břeclav00:30:0400:01:19
642DavidKarásek2005Mladší žáci (2005 - 2006)TJ Favorit Brno00:30:3000:01:45
746JanMorávek2006Mladší žáci (2005 - 2006)TJ Favorit Brno00:33:1200:04:27
848ViktorMinařík2005Mladší žáci (2005 - 2006)SPORTCOMPLEX Břeclav00:33:4600:05:01
945KristiánVavro2006Mladší žáci (2005 - 2006)TJ Favorit Brno00:34:2800:05:43

1x krátký okruh - 7 km

Poř.St.č.JménoPříjmeníRočníkKategorieTýmČasZtráta
131KarolínaČerná2006Mladší žákyně (2005 - 2006)Dukla Praha00:14:53
233HanaČerná2005Mladší žákyně (2005 - 2006)Drahanský sport team00:15:0100:00:08
335VeronikaJadrná2006Mladší žákyně (2005 - 2006)SPORTCOMPLEX Břeclav00:15:1300:00:20
420DominikJust2007Děti do 10 let (2007 - 2010)TJ Favorit Brno00:15:2500:00:32
534AdélaHermanová2005Mladší žákyně (2005 - 2006)SPORTCOMPLEX Břeclav00:15:3400:00:41
619Matyᚊarapatka2007Děti do 10 let (2007 - 2010)TJ Favorit Brno00:17:2900:02:36
732EmílieRyšavá2005Mladší žákyně (2005 - 2006)Drahanský sport team00:17:3400:02:41
818JaroslavHubáček2008Děti do 10 let (2007 - 2010)TJ Favorit Brno00:18:3900:03:46
914ŠtěpánDobrovolný2009Děti do 10 let (2007 - 2010)TJ Favorit Brno00:19:0800:04:15
1021Robin Kotačka2008Děti do 10 let (2007 - 2010)Třebíč00:19:2300:04:30
1122BeátaHermanová2007Děti do 10 let (2007 - 2010)SPORTCOMPLEX Břeclav00:21:0200:06:09
1216MatyášBranč2008Děti do 10 let (2007 - 2010)TJ Favorit Brno00:21:3100:06:38
1313AdélaPitáková2007Děti do 10 let (2007 - 2010)KAH SPORT VRCHLABÍ00:23:5100:08:58
1423MartinMichal2010Děti do 10 let (2007 - 2010)Rouchovany00:25:4700:10:54


Rostislav Krotký © 2011-2013
Optimalizováno pro: Firefox, Google Chrome a Internet Explorer 9